Balkónové sedenie – nápady aj pre malý balkón

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hela je hlavička, neustále čosi nové študuje, publikuje odborné články, robí školenia z oblasti personalistiky, koučuje.   Často ju navštevuje kamarátka susedka a debatujú na balkóne pri káve alebo chladnom radleri, občas je zapálená i tá hriešna cigaretka. Balkónové prostredie však potrebuje vynoviť.

ČO HELA POTREBUJE ?

Balkón k Helinmu bytu je typický malý bytovkový balkón, teda každý centimeter priestoru je potrebné zúžitkovať. Hele sa pozdávajú záhradné boxy alebo lavice s úložným priestorom, do ktorých možno schovať podsedáky a vankúše – vtedy keď sa suší prádlo, nikto nie je doma, prší.  Hľadá niečo, čo nezaberie veľa miesta a pritom vytvorí príjemnú rozjímavú atmosféru.

ODPORÚČAME PRE MALÝ BALKÓN

Záhradná lavička Hecht Toybox s úložným priestorom a polstrovaním je z tvrdého dreva meranti. Vhodná pre záhradné kryté plochy a interiéri. Pri vhodnom ošetrení teakovým olejom možno používať v exteriéri. Rozmery (v x š  x h) 60 cm x 113 cm x 53 cm. Už si len rozmysieť, čo v nej uskladníte.

Toybox

Záhradná lavička s úložným priestorom a polstrovaním,
záhradná lavička Hecht Toybox

[maxbutton id=”43″]

Záhradný servírovací stolík Hecht Serving je z tvrdého dreva meranti. Vhodný pre záhradné kryté plochy a interiéri. Pri vhodnom ošetrení teakovým olejom možno používať v exteriéri. Rozmery (v x š  x h) 84 cm x 59 cm x 82 cm. Výhodou sú dve poschodia vozíka, na spodnej priečke sú kruhové výrezy pre bezpečné prevážanie fliaš alebo pohárov.

Serving

Záhradný servírovací vozík Hecht Serving s dvoma poličkami,
praktický servírovací vozík z dreva meranti

[maxbutton id=”44″]

Ďalšou alternatívou sú záhradná lavica  Hecht Deluxe Bench  s úložným priestorom alebo záhradné sedenie Hecht Teebench s dvoma stoličkami prepojenými stolíkom. Servírovací stolík Agacia je veľmi praktický do maličkého balkónového priestoru – spodná priečka slúži na odkladanie fliaš, okrem toho sú ešte ďalšie dve priečky, malá zásuvka a vrchná doska z dlaždíc.

[supsystic-gallery id=15 position=center]

Len smelo, kliknutie na obrázok vás zavedie do obchodíka…

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

Vidiecku atmosféru navodia živá žltá a zelená na doplnkoch. Ak by sa Hele podarilo dopestovať si slnečnice, prípadne na celý múrik balkóna pripevniť z vnútornej strany ako dekoráciu drevený plot vo farbe meranti, dojem bude dokonalý.

[supsystic-gallery id=’16’ position=’center’]

Len smelo, kliknutie na obrázok vás zavedie do obchodíka…

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

hela-vyrez

“Moja kamarátka zo susedstva je veľmi tvorivá, myslím, že sa s chuťou pustí do vynovenia balkóna so mnou, však sme to už celé rozdebatovali. Ona má rada shabby chic, ja som však skôr za strohosť nábytku, s priznanou štruktúrou dreva a svieže živé farby doplnkov.  “

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Ste kutil ako žienky z tohoto článku?  Odporúčam nápad a návod ako si vyrobiť taburetky a stolík zo starých pneumatík a špagátu. Očaril ma na blogu o nábytku, na malý balkón ako stvorené.

Ako zariadiť balkón pre letné leňošenie s ovocnými smothies alebo mojitom v ruke sa dočítate v článku Letné leňošenie skoro ako pri mori. Prípadne nakuknite do kategórie Záhrada, veranda, balkón alebo kategórie Letný leňoch s tipmi pre balkóny a záhrady.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú
úvodný obrázok – pinterest.com