Izba pre bábätko s kreslom na kojenie

tehotna2

Sylvii sa čochvíľa narodí jej prvé dieťatko. Jej sestra  má ročného chlapčeka a jej najlepšia kamarátka dvojmesačné dievčatko, preto mnohé o tehotenstve, pôrode aj prvých týždňoch s bábätkom má už vypozorované. Vie že v prvých mesiacoch ju čaká hlavne dojčenie, prebaľovanie, kočíkovanie, veľmi sa už na bábätko teší.

ČO SYLVIA POTREBUJE?

Sylvia má presnú predstavu o izbičke pre spoločné chvíle s bábätkom. Okrem detského zariadenia, hľadá pohodlné kreslo, v ktorom bude bábätko kojiť a kolísať v náručí, v ktorom si spolu občas podriemkajú. Páči sa jej sivo – mentolová kombinácia.

ODPORÚČAME KRESLÁ PRE RELAX

Farebné štýlové kreslo MELA, kreslo – ušiak je dodávané s jedným vankúšom. Farebné a materiálové prevedenie: látka pásik svetlosivá + biela, nožičky drevené-čierne. Neutrálna farebná kombinácia umožňuje vyhrať sa s doplnkami v rôznych štýloch. Rozmery šírka x hĺbka x výška 77 x 78 x 97 cm.  Výška sedenia: 41 cm.

pasikave kreslo

Štýlové kreslo MELA, čalúnené kreslo s drevenými nožičkami,
u predajcu sú k dispozícii  rôzne čalúnenia
Ako vybrať čalúnenie pre kreslá a sedacie súpravy? – Prečítajte si rady priamo od predajcu nábytku na internete.

[maxbutton id=”24″]

Ku kreslu je v ponuke i čalúnená taburetka. Materiál a farba: sivo-biela látka pásik + čierne nohy z pevného masívneho dreva.  Je stabilná, má príjemné sedenie.  Rozmery  šírka x hĺbka x výška 50 x 42 x 40 cm.

taburetka

Taburetka MELA, čalúnená taburetka s drevenými nožičkami
Ako vybrať čalúnenie pre kreslá a sedacie súpravy? – Prečítajte si rady priamo od predajcu nábytku na internete.

[maxbutton id=”25″]

Kreslo BRW Cupido je dizajnové kreslo s vlastným štýlom bude špecifickým kusom nábytku. Zaoblené područky a operadlo zaručia dostatok pohodlia pri sedení. Je postavené na vysokých profilovaných nožičkách. Nechajte sa zviesť štýlovým prešívaním a objavte novú dimenziu pohodlia. K neutrálnej sivej sa hodia doplnky rôznych farieb, prípadne je v ponuke kreslo v bielej a žltej farbe. Rozmery šírka x hĺbka x výška 96 x 86 x 112 cm.

brw_kresla_CUPIDO_ES_TK_M4183G_WYB_S_01

Dizajnové kreslo BRW Cupido, čalúnené kreslo s drevenými nožičkami
Ako vybrať čalúnenie pre kreslá a sedacie súpravy? – Prečítajte si rady z blogu predajcu nábytku na internete.

[maxbutton id=”26″]

 

DETSKÁ VÝBAVIČKA, ČO ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=10 position=center]

Hoci zariadenie pre bábätko často ľudia vyberajú v jemných pastelových farbách, porozmýšľajte aj nad výraznými farbami – umožňujú ľahšie zaostrovanie. Výrazné, kontrastné farby dieťatku nesplývajú tak ako pastelové. Zrak dieťatka sa ešte stále len vyvíja, akomodácia oka je jeden z najzložitejších pohybov.

  • V prvých mesiacoch dieťatko určite zabaví kolotoč nad postieľku.
  • Keď vyberáte hrkálku – dajte prednosť ľahkým materiálom, ľahko uchopiteľným tvarom.
  • K výbavičke patria hebké detské deky a látkové plienky – aspoň pár kusov, do kočíka, postieľky pod hlavičku, na zatienenie kočíka, či na váženie u lekára.
  • Pre niektoré maminky je veľkým pomocníkom monitor bábätka – pokiaľ bábätko spí, stihnú niečo pripraviť v kuchyni a pritom majú bábätko stále pod zvukovou kontrolou.
  • Ak zvažujete výber hračiek – určite sa na postieľku alebo na autosedačku – vajíčko bude hodiť plyšová špirála. Ľahko sa uchytí a jej visiace prvky – zvieratká, hrkálky, šuchotavé časti zabavia bábätko, ktoré vie zatiaľ len ležať.
  • Veselé hopsadlo môže sprevádzať dieťatko v izbičke aj skôr ako vo veku, keď bude na ňom hopsať.
  • Niektoré deti milujú kočík a vychádzky, nájdu sa však aj plačkovia, čo sa radšej nosia. Parametre pre výber kočíka: povaha maminy (športová, prechádzková – veľkosť kolies, prípadne brzdy určujú, či je vhodný do terénu), ovládanie, skladanie (musí sa vojsť do kufra auta, ľahko sa zložiť, rozložiť) veľkosť vaničky si maminy zvyknú vyberať podľa toho, ako staré bude bábätko v zime, aby sa do vaničky vošlo i s fusakom. K väčšine kočíkov sú aj prebaľovacie tašky, do ktorých sa musí zmestiť všetko potrebné.

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

tehulka

“Veľmi sa už teším na bábätko. Síce všetci vravia, nech sa vyspím do zásoby,  ale či sa to dá?  Moja kamoška má dvojmesačnú dcérku a veľmi sa mi páči “kojaca izba”, ktorú si zariadili. Ak práve nie sú s bábätkom na prechádzke, bábätko oddychuje  tam, buď v postielke alebo v maminkinom náručí. V noci spáva v kolíske pri ich manželskej posteli. To je moja ideálna predstava materstva – nestresovať sa, nenaháňať sa, čo najviac sa s bábätkom mojkať a oddychovať.”

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Prečítajte si náš príbeh o túžbe po čítacom kútiku  – Janka je romantická duša, hľadá atmosféru z knihy Odviate vetrom.

Predstavujete si v čítacom kútiku hojdacie kreslo? Prečítajte si príbeh Borky, v ktorom hrá hlavnú rolu húpacie kreslo starej mamy. Nakuknite aj do kategórie Romantická duša – kde je viac takýchto príbehov.

Určite si prečítajte  5 tipov pre zariaďovanie detskej izby, výber detského nábytku  a nevynechajte rady pre zdravé detské bývanie priamo z blogu predajcu nábytku.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú
foto izby – www.bestnurseryfurniture.com