Keď rybár čaká svoju rybu

rybar s kaprom

Jozef je rybár srdcom i dušou. Patrí medzi šťastlivcov, ktorí majú popri práci a rodine čas aj na svoju vášeň. Niekedy sa dostane k vode na dlhší čas a niekedy sú to len krátkodobé vychádzky. Vtedy je hrdý, ak dokáže prekabátiť kapra za 2 či 3 hodiny, ktoré má k dispozícií. Nie všetko je len o náčiní, dôležité je aj kŕmenie pre ryby a vlastné návnady.

ČO JOZEF POTREBUJE?

Jozef hľadá pohodlné kreslo na rybárčenie. Kreslo by malo byť ľahké a skladné, na druhej strane však dostatočne komfortné, niekedy trvá rybačka i celý víkend –  kvalitné sedenie je viac ako potrebné.

ODPORÚČAME RYBÁRSKE KRESLÁ

Rybárske kreslo CARP F6K je skvelým pomocníkom k vode, na cesty alebo aj do lesa. Vďaka praktickým prídavným vreckám na bokoch budete mať vždy všetko po ruke. Jednoducho zložiteľná konštrukcia a nízka váha – to sú klady, ktoré toto kreslo robia veľmi užitočným. Pevná textília, z ktorého je ušitá sedacia a oporná plocha je odolná voči nepriaznivým teplotám a zmenám počasia. Chrbtová opierka do pravého uhla zaistí, že bude Váš chrbát rovný a nebude Vás bolieť. Tieto vlastnosti sú dôvodom, prečo ocenia nielen rybári, ale aj poľovníci a milovníci kempingu a outdooru.

Rybárske-kreslo-CARP-F6K

Rybárske kreslo CARP F6K,  praktické kreslo pre rybárov a kemperov,
aj na grilovačky na odkladanie pivka, radlera má bočné vačky

Rybárske kreslo CARP F5R je pre značku vlajkovou loďou. Je jedným z najpohodlnejších, najrobustnejších a najstabilnejších kresiel, ktoré sa dá zohnať. Má pohodlné lakťové opierky a nastaviteľné chrbtové operadlo. Vďaka príslušenstvu v podobe podpery pod nohy možno z kresla urobiť behom chvíle komfortné lehátko. Nastaviteľné nohy zaručujú stabilitu na akomkoľvek povrchu, kvalitný a odolný materiál vydrží aj nepríjemné zmeny počasia a teplôt. Vďaka týmto vlastnostiam je  veľmi obľúbené nielen u rybárov, ale aj u poľovníkov a milovníkov outdooru a kempingu.

Rybárske-kreslo-CARP-F5R

Rybárske kreslo CARP F5R,
polohovateľné kreslo pre rybárov, poľovníkov a iné trpezlivé bytosti

Rybárska stolička CARP WP5B/O je tým najjednoduchším sedadlom, aké si dokážete predstaviť. Má veľmi jednoduchú konštrukciu a zaberá málo miesta aj po zložení. Je veľmi ľahká, avšak sedacia plocha z kvalitného materiálu zaručuje vysokú nosnosť. Je tak skvelým pomocníkom na cesty, táborenie, šport alebo rybárčenie.

Rybárska-stolička-CARP-WP5B-O

Skladacia rybárska stolička CARP WP5B/O,
jednoduchá, prenosná, skladná rybárska stolička

 

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

  • Mohla by sa zíjsť praktická muškárska vesta so spústou vreciek.
  • Na nočnú rybačku padne vhod teplá flísová rybárska mikina a nepremokové rybárske nohavice s podlepenými švami, nastaviteľnými trakmi a praktickými vreckami.

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

rybar

“Pohodlie rybára závisí aj od dobrého sedenia. Ideálna je ľahká, ľahko rozložiteľná a pritom dostatočne pevná stolička. Mám rád funkčné materiály, ktoré odolajú mojej váhe aj škaredšiemu počasiu.”

 

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Skúste nakuknúť do kategórií Rybár alebo Rybárske a kempové stoličky, postupne budeme dopĺňať nové príbehy s odporučeniami.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú
rybár –  anglinglines.com/blog/

Uložiť