Kreslo pre verného kamaráta

jack-russel

Malý jack russell sa sťahuje sa do nového domova. V novej rodine nie sú psíky, iba mama panička, ocko pániček a ich dievčatko. Dievčatko mu najprv chcelo dať meno Nektarin, no nakoniec vybralo úžasné meno Benny. Páči sa mu. Meno aj dievčatko.

ČO BENNY POTREBUJE?

Pohodlný teplý peliešok, ktorý bude na chodbe. Radšej by bol stále v dievčatkovej izbe, no to mama panička nechce dovoliť. Možno ak by rozhrýzol trochu viac papúč, tak by nakoniec dovolila, musí to vyskúšať. Vrrr, haf-haf.

ODPORÚČAME PSIE PELECHY

Bavlnený peliešok Samohýl pre psy aj mačky v béžovej farbe s potlačou kostičiek. Pelech je prešitý vo viacerých bodoch, čo zabraňuje nerovnomernému rozmiestneniu výplne. V prednej časti je výkroj, pre jednoduchý vstup do peliešku. Vankúšik s výplňou je možné vyberať, je obojstranný, pelech je prateľný. Peliešok predávajú vo viacerých veľkostiach a farbách podľa plemena. Jedná sa o Český výrobok.

samohyl kost 8 priemer 45 - 80 cm

Bavlnený psí pelech SAMOHÝL, k dispozíci sú rôzne veľkosti pelechov

[maxbutton id=”27″]

Bavlnený vankúš Samohýl pre psy aj mačky v béžovej farbe s potiskom kostičiek. Vankúš je prešitý vo viacerých bodoch, čo zabraňuje nerovnomernému rozmiestneniu výplne. Možno použiť samostatne alebo do prúteného či plastového pelechu ako výplň. Vankúš je obojstranný, prateľný. Peliešok predávajú vo viacerých veľkostiach a farbách podľa plemena. Jedná sa o Český výrobok.

product_1722918

Bavlnený vankúš SAMOHÝL, vankúš pre psa, vankúš do psieho pelechu

[maxbutton id=”28″]

Biely plastový pelech Guisapet s vankúšom so zvieracím motívom poskytuje psíkovi skrýšu, kde sa môže kedykoľvek schúliť a oddychovať. Zároveň tvar pelechu obzvláštni aj vašu domácnosť. Plastový pelech sa jednoducho čistí, poťah vankúša je snímateľný a prateľný v práčke. Rozmerovo sa hodí pre menšie plemená, pre istotu však svojho psíka premerajte a porovnajte s rozmermi výrobku.

Pelech Guisapet pro psa plastový bílý-polštář zvířecí vzor

Dizajnový pelech GIUSAPET, pelech pre menšie plemená psov

[maxbutton id=”29″]

DO PSEJ VÝBAVIČKY ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=11 position=center]

  • V psej výbavičke určite nesmú chýbať obojok a vodítko, pokiaľ je váš psík komplikovanej povahy, mali by ste si zaobstarať aj náhubok. Obojky a vodítka vyberajte podľa plemena psíka, prípadne si svojho miláčka pre istotu premerajte.
  • Misku na žrádlo a k nej zásobník na granule – psie granule dosť výrazne voňajú, preto je vhodné uskladniť ich vzduchotesne do zásobníka.
  • Na prechádzku von okrem obojku a vodítka určite zúžitkujete pamlskovník – nádobku na uskladnenie malého množstva pamlsiek za odmenu a tiež zásobník na sáčky na trus. Pretože dobrý psíčkar nenecháva chodník špinavý, ale za svojim psíkom pri venčení poupratuje.
  • Nezabudnite ani na hračky – predídete rozhryzeniu vašich vecí, ak naučíte psíka hrať sa iba s jeho hračkami.

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

jack-russel

 

“Vrrrr, haf-haf-haf. Veru, haf. Páči sa mi haf a najviac haf.  Haf-haf.”

 

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Prečítajte si náš článok o pelechoch pre mačky,  ktorým vás sprevádza ryšavá mačka Eska.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde produkty predávajú
psík v kresle – wallpaperweb.org/