Ľahké detské kresielko do detskej izby – chlapčenské motívy

chlapec-v auticku

Samko má dva roky a ešte stále spí s ockom a mamičkou v spálni, pomaly prichádza čas na samostatnú izbičku. Mamička sa trochu obáva, ako to zvládnu, hlavne, či nebudú večerné plače a nočné úteky späť do postele k mamičke a ockovi. Ocko trochu frfle, že mu chcú zrušiť pracovňu, na druhej strane chce Samka povzbudiť k samostatnosti. Rozhodnutie padlo – bude sa zariaďovať chlapčenská detská izbička.

ČO SAMKO POTREBUJE?

Ako každý dvojročný chlapec, aj Samko miluje autíčka a futbalové lopty (ocko fandí klubu FC Chelsea). Mamička správne predpokladá, že ak sa im podarí vytvoriť izbičku s motívami autíčok alebo futbalu, bude to pre Samka veľké lákadlo.

ODPORÚČAME DETSKÉ KRESIELKA

Mäkké molitánové detské kresielka sú ideálne pre deti, ktoré sa práve učia sadať na stoličku – je to asi najzložitejší úkon, ktorý sa batoľatá učia. Pri sadaní je potrebná koordinácia celého tela, ale i priestorová predstavivosť – dieťatko spočiatku na stoličku alebo kresielko cúva, obzerá sa a rúčkami vyhmatáva, kde sa nachádza sedacia časť. Molitánové kresielka nemajú žiadne drevené tvrdé hrany, ich sedacia plocha je dostatočne široká a zároveň sú dostatočne stabilné a neprevrátia, neposunú sa pri usádzaní dieťaťa.

Detské kresielko Mc Queen je vyrobené z mäkkého molitánu s o niečo pevnejšou konzistenciou ako PUR a neobsahuje žiadne pevné (drevené) časti. Manipuláciu s ním teda ľahko samo zvládne aj malé dieťa, kresielko má hmotnosť okolo 1 kg. Zároveň je mäkkosť kresielka výhodou pri hraní a usádzaní – dieťa sa neudrie o žiadne ostré alebo tvrdé hrany. Farebný poťah z bavlny je snímateľný a možno ho prať v práčke na 30 °C. Rozmery sú 53 x 43 x 37 cm (šírka x výška x hĺbka), výška sedadla od zeme je 15 cm.

11959-detske-kreslo-s-motivom-auta

Detské kresielko Mc Queen, molitanové kresielko s rozprávkovým motívom

[maxbutton id=”10″]

Detské kresielko s autíčkovým motívom – nákladné autá, motorka, sanitka, požiarnici je rovnako ako kresielko MC Queen vyrobené z mäkkého molitánu  a neobsahuje žiadne pevné (drevené) časti. Manipuláciu s ním teda ľahko samo zvládne aj malé dieťa, kresielko má hmotnosť okolo 1 kg. Zároveň je mäkkosť kresielka výhodou pri hraní a usádzaní – dieťa sa neudrie o žiadne ostré alebo tvrdé hrany. Farebný poťah z bavlny je snímateľný a možno ho prať v práčke na 30 °C. Rozmery sú 53 x 43 x 37 cm (šírka x výška x hĺbka), výška sedadla od zeme je 15 cm.

11962-kreslo-pre-deti-s-motivom-nakladiakov

Detské kresielko s autíčkami, molitanové kresielko s chlapčenským motívom

[maxbutton id=”11″]

Baby Nellys detské kresielko s motivom áut – požiarnici, mega truck, nákladné autá je praktické kreslo pre deti. Farebný poťah je z bavlny s prímesou velúru, takže je zamatovo hebký,  je snímateľný a možno ho prať v práčke na 30 °C. Rozmery sú 54 x 43 x 37 cm (šírka x výška x hĺbka), výška sedadla od zeme je 15 cm.

Baby Nellys Detské kresielko Autá v modrej

Detské kresielko s autíčkami, kresielko s chlapčenským motívom
kresielko s velúrovým poťahom

[maxbutton id=”12″]

Delta Disney detské čalúnené kresielko Lietadlá  pre deti do 6 rokov si vďaka obľúbeným rozprávkovým postavám obľúbi každý malý fanúšik tohto Disney filmu. Robustný rám a príjemný materiál vytvára dokonalé miesto pre sledovanie obľúbených rozprávok, čítanie a relaxovanie.  Rozmery: dĺžka – 59 cm, šírka – 44 cm, výška – 47 cm.

Delta Disney detské čalúnené kresielko Lietadlá

Detské kresielko s lietadlami, molitanové kresielko s rozprávkovým motívom

[maxbutton id=”13″]

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=4 position=center]

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

mama

“Čas tak rýchlo beží, len nedávno sme si Samka priniesli z pôrodnice a zrazu už má vlastnú izbičku.  Nábytok sme kupovali univerzálny – veľkú posteľ a vstavanú skriňu. Ako bude Samko rásť, môžeme sa prispôsobovať jeho záujmom, bez toho, aby sme museli často meniť nábytok.  Veľké čaro však spravia doplnky. Kúpili sme fototapetu  a úložné boxy s jeho obľúbeným motívom Cars, na sashe  som zohnala prikrývku a zástenu s motívom autíčok. Samkovi sa páči aj molitánové kresielko , raz je šoférom autobusu, raz pilotom,  detská predstativosť je veľká. Kresielko si vie ľahko prenášať  kam potrebuje, niekedy dokonca postavené naopak slúži ako garáž pre autíčka. “

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Hľadáte detské kresielka pre dievčatká? Aj o takých tu máme príbeh – nová detská izbička sa chystá pre Emku.  Nakuknite do kategórie Batoľa, škôlkar – kde je viac takýchto príbehov.

Určite si prečítajte  5 tipov pre zariaďovanie detskej izby, výber detského nábytku  a nevynechajte rady pre zdravé detské bývanie priamo z blogu predajcu nábytku.

Hitom medzi mamičkami je tabuľová stena – natretá tabuľovou farbou – rady ako na to aj približnú kalkuláciu nájdete tiež v blogu predajcu.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú
detská izbička – wikimedia.org