Ľahké detské kresielko do detskej izby – dievčenské motívy

bst-147730altxl

Emka, hoc má len 27 mesiacov, je starostlivá maminka. Svoju bábiku Ivanku nakŕmi, učičíka, uloží do postieľky. Jej maminka si takýmito hrami pripravuje malú pomocníčku – čoskoro sa Emke narodí sestrička. Príchod nového súrodenca znamená i zmenu v doterajšom usporiadaní bytu.  V spálni bude spávať bábätko a zmenu potrebuje i detská izbička, ktorá doteraz slúžila skôr ako herňa. Rodičia Emky dúfajú, že si  “novú” detskú izbičku obľúbi a bez žiarlivosti na bábätko zvládne toto nové usporiadanie.

ČO EMKA POTREBUJE?

Dievčatká sa veľmi radi hrajú rôzne rolové hry – na mamičku, na kuchárku,  na pani učiteľku, na doktorku. Ak dokážeme zariadiť  izbičku tak, aby v nej bol kuchynský kútik so stolčekom a kresielkom pre bábiku, prípadne kútik v ktorom bude mať bábika kolísku, podporíme Emku v jej obľúbených činnostiach. Jej prechod do vlastnej izbičky by mohol byť jednoduchší – zakiaľ sa maminka stará o bábätko, aj ona sa postará o svoju bábiku, pripraví jej jedielko, nachystá kočík. A potom môžu spolu s mamou čičíkať a kočíkať.

ODPORÚČAME DETSKÉ KRESIELKA

Detské rozkladacie kresielko s motívom Ľadové kráľovstvo poteší všetky malé fanynky tejto krásnej rozprávky o sesterskej láske Elzy a Anny z dielne Disney. Príjemné mäkučké polstrované sedátko poskytne vašim detičkám pohodlné posedenie. Stolička je vhodná pre každodenné využívanie a z dôvodu ľahkého zloženia a rozloženia je vhodná aj pre cestovanie. Kresielko je vhodné pre vek 1-6 rokov.

kresielko elsa a anna

Detské rozkladacie kresielko s motívom Ľadové kráľovstvo

[maxbutton id=”14″]

Detské kresielko s motívom Disneyovských princezien je rovnako ako kresielko Ľadové kráľovstvo lákadlom pre malé slečny.  Stolička je vhodná pre každodenné využívanie a z dôvodu ľahkého zloženia a rozloženia je vhodná aj pre cestovanie. Kresielko je vhodné pre vek 1-6 rokov.

kresielko disney princezné

Detské rozkladacie kresielko s motívom Disney princezné

[maxbutton id=”15″]

Ružové detské kresielko s motivom mačičky je vyrobené z mäkkého molitánu s o niečo pevnejšou konzistenciou ako PUR a neobsahuje žiadne pevné (drevené) časti. Manipuláciu s ním teda ľahko samo zvládne aj malé dieťa, kresielko má hmotnosť okolo 1 kg. Zároveň je mäkkosť kresielka výhodou pri hraní a usádzaní – dieťa sa neudrie o žiadne ostré alebo tvrdé hrany. Farebný poťah z bavlny je snímateľný a možno ho prať v práčke na 30 °C. Rozmery sú 53 x 43 x 37 cm (šírka x výška x hĺbka), výška sedadla od zeme je 15 cm.

11976-ruzove-detske-kreslo-

Detské kresielko s motívom mačičky, dievčenské detské kresielko

[maxbutton id=”16″]

Delta Disney detské čalúnené kresielko Lietadlá  vyrobené z mäkkého molitánu s o niečo pevnejšou konzistenciou ako PUR a neobsahuje žiadne pevné (drevené) časti. Manipuláciu s ním teda ľahko samo zvládne aj malé dieťa, kresielko má hmotnosť okolo 1 kg. Zároveň je mäkkosť kresielka výhodou pri hraní a usádzaní – dieťa sa neudrie o žiadne ostré alebo tvrdé hrany. Farebný poťah z bavlny je snímateľný a možno ho prať v práčke na 30 °C. Rozmery sú 53 x 43 x 37 cm (šírka x výška x hĺbka), výška sedadla od zeme je 15 cm.

11985-detske-kreslo-kitty

Molitanové detské kresielko, dievčenské detské kresielko s motívom Hello Kitty

[maxbutton id=”17″]

Mäkké molitánové detské kresielka sú ideálne pre deti, ktoré sa práve učia sadať na stoličku – je to asi najzložitejší úkon, ktorý sa batoľatá učia. Pri sadaní je potrebná koordinácia celého tela, ale i priestorová predstavivosť – dieťatko spočiatku na stoličku alebo kresielko cúva, obzerá sa a rúčkami vyhmatáva, kde sa nachádza sedacia časť. Molitánové kresielka nemajú žiadne drevené tvrdé hrany, ich sedacia plocha je dostatočne široká a zároveň sú dostatočne stabilné a neprevrátia, neposunú sa pri usádzaní dieťaťa.

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=5 position=center]

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

mama-dievcatka

“Emka je moje trpezlilvé zlatíčko. Chceli by sme zvládnuť prechod do vlastnej detskej izbičky skôr ako sa narodí jej sestrička.  Aby ju prostredie prilákalo, v izbičke bude kuchynka s riadikmi a malý stolík so stoličkami, aby sa mohla hrávať na kuchárku a zároveň mala kde kresliť. Emka má veľmi rada detské knižky, chystám jej otvorené regáliky s knižkami a k nim detské kresielko, v ktorom si môže knižky prezerať. Myslím, že zariadenie poslúži dlho, aj keď jej sestrička vyrastie a pridá sa k hrám.”

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Hľadáte detské kresielka pre chlapcov? Aj o takých tu máme príbeh – nová detská izbička sa chystá pre Samka.  Nakuknite do kategórie Batoľa, škôlkar – kde je viac takýchto príbehov.

Určite si prečítajte  5 tipov pre zariaďovanie detskej izby, výber detského nábytku  a nevynechajte rady pre zdravé detské bývanie priamo z blogu predajcu nábytku.

Hitom medzi mamičkami je tabuľová stena – natretá tabuľovou farbou – rady ako na to aj približnú kalkuláciu nájdete tiež v blogu predajcu.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú