Lehátko, slnečník, rádio – ani 40 stupňov nevadí

zahradnik

Peťo je IT-čkár. Záhradka je doménou hlavne jeho manželky. Pre neho je oázou pokoja, do ktorej si môže preniesť všetky svoje technické hračky a v horúce letné víkendy si trošku poleňošiť, zahrať sa s deťmi, okúpať sa vo vírivke.

ČO PEŤO POTREBUJE?

Potrebuje pohodlie  – teda hľadá húpaciu sieť, hamak alebo drevené záhradné lehátko. Dôležitý je i tieň, teda vhodným doplnkom by bol stabilný, vetrom nevyvrátiteľný  slnečník. A ešte nejaká vonkajšia zábava pre deti, aby ich driemkajúc na lehátkach mohli s manželkou pozorovať – aspoň chvíľu len tak nečinne, deti majú duracelky baterky aj v letných štyridsiatkach. Bazén, hojdačka, loptové alebo spoločenské hry.

ODPORÚČAME ZÁHRADNÉ LEHÁTKA

Záhradné lehátko – Hecht – Era  je drevené polohovateľné lehátko z tropického dreva meranti s opierkami a s poličkou na časopisy, knihy alebo osviežujúci letný drink. Lehátko je vhodné pre záhradné kryté plochy a interiéry. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možno používať v exteriéri.

Záhradné lehátko - Hecht - Era

Záhradné lehátko Hecht Era,
polohovateľné drevené lehátko do záhrady

[maxbutton id=”7″]

Záhradné lehátko – Hecht – Sofia Lounger  je luxusné záhradné polohovateľné lehátko z hliníkových profilov. Lehátko je vhodné do exteriérov, interiérov a na kryté záhradné plochy. Vhodné i pre použití vo vlhkom prostredí.

Záhradné lehátko - Hecht - Sofia Lounger

Záhradné lehátko Hecht Sofia Lounger,
polohovateľné lehátko do záhrady z hliníkových profilov

[maxbutton id=”8″]

Záhradná hojdačka – Hecht – Berlin je robustná záhradná trojmiestna hojdacia lavička so strieškou, vyrobená z oceľových profilov, povrchová úprava – komaxit. Hojdacia lavička je zavesená na vinutých pružinách. Vhodné pre záhradné kryté plochy. Nevhodné pre použitie vo veľmi vlhkom prostredí. Nosnosť až 240 kg.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Záhradná hojdačka Hecht Berlin,
trojmiestna záhradná hojdačka so striečkou

[maxbutton id=”9″]

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=3 position=center]

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

zahradnik_kruh

“Naozaj ideálna predstava leta v záhrade – zaránky vstať, popolievať záhradu, obrať jahody, ríbezle, egreše alebo zeleninu na šalát,  na obed sa ukryť vo vychladenom dome a poobedie prehlivieť  pekne v  tieni v húpacej sieti. Už len vychladené pivko alebo zmrzlina a dobrá kniha k tomu. A deťom nafukovací bazén, kyvkám sa a  sledujem ich pri šantení vo vode. Sedi vec!”

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Ako zariadiť balkón pre letné leňošenie s ovocnými smothies alebo mojitom v ruke sa dočítate v článku Letné leňošenie skoro ako pri mori. Prípadne nakuknite do kategórie Záhrada, veranda, balkón alebo kategórie Letný leňoch s ďalšími tipmi pre balkóny a záhrady.

Ak sa rozhodujete o kvalite nábytku (nielen do interiéeru, ale aj do záhrady)  veľmi nápomocný môže byť článok o materiáloch, z ktorých sa nábytok vyrába – nekupujte mačku vo vreci, článok je priamo z blogu predajcu.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

e.

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú
záhrada – pixbay.com