Odviate vetrom – Scarlett

zelenooka01

Janka vyštudovala odevný dizajn a v súčasnosti je vizážistka. Hlavne je romantická duša, táto naša Janka. Prečítala veľmi veľa historických románov a vždy si vysnila šaty hlavných postáv alebo pohodlné zariadenie v ich domoch, charizmatických gentlemanov a jemné dámy.  Jej záľuba pohybovať sa mysľou v dávno zašlých časoch sa pretavila do schopnosti poradiť ostatným s vizážou – navrhnúť dobové oblečenie, nastajlovať účes a make up.

ČO JANKA POTREBUJE?

Jankina obľúbená knižka je Odviate vetrom od Margaret Mitchellovej.  Túži si vytvoriť vo svojom byte čítací kútik. Ako preniesť do jej bytu kúsok koloniálneho štýlu zo Scarlettinej milovanej Tary? Pohodlné kreslo, maličký stôl na odkladanie knižky a šálky čaju, lampa s mäkkým svetlom.  Správnu atmosféru navodia kvetované vintage tapety v tmavších tónoch, po zem dlhé nariasené závesy v oknách.

ODPORÚČAME POHODLNÉ KRESLÁ

Starodávny štýl kresla WIP TOMAS je neprehliadnuteľný. Je predurčené pre zariaďovanie v starodávnom koloniálnom, country alebo rustikálnom štýle.  Je celočalúnené s drevenými prvkami, ktoré mu dodávajú exkluzívny vzhľad.  V detaile produktu v obchode je viacero odtieňov dreva i  variánt poťahu.

WIP_Kreslo_Tomas_1F_hneda

Rustikálne kreslo WIP TOMAS, kombinované čalúnené kreslo s drevom
Ako vybrať čalúnenie pre kreslá a sedacie súpravy? – Prečítajte si rady predajcu.

[maxbutton id=”18″]

Kvalitné kreslo DECODOM CYRUS je ako stvorené na odpočinok. Kreslo je postavené na vysokých drevených nožičkách vo farbe orech. Je dostupných viacero farieb a vzorov čalúnenia, pre niektoré vzory je súčasťou dodávky aj taburetka na vyloženie nôh.  DECODOM_KRESLO_CYRUS

Čalúnené kreslo DECODOM CYRUS
Ako vybrať čalúnenie pre kreslá a sedacie súpravy? – Prečítajte si rady predajcu.

[maxbutton id=”19″]

Kvalitné kožené kreslo PYKA ALICIJA zaujme vyznavačov štýlu. Predné robustné vyrezávané nohy spolu s drevenými opierkami dodávajú kreslu jedinečnosť. Kvalitné a dlhodobo pružné sedenie je zabezpečené komfortnými vlnovcovými pružinami použitými v konštrukcii sedáku. Kreslo je vyrobené z masívneho dreva, ktoré sa morí podľa priania zákazníka – na výber máte až 10 odtieňov morenia. Poťah je z kvalitnej odolnej značkovej talianskej hovädzej kože, na výber máte obrovské množstvo odtieňov, na stiahnutie sú ďalšie dva katalógy s odtieňmi kože, ktoré sú s doplatkom.

pyka_alicja_1

Kreslo PYKA ALICIJA v koloniálnom štýle, kombinované kožené kreslo s drevom
Ako vybrať čalúnenie pre kreslá a sedacie súpravy? – Prečítajte si rady predajcu.

[maxbutton id=”20″]

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=6 position=center]

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

zelenooka02

“Najviac sa mi pozdávalo kreslo Cyrus, je veľké a komfortné,  už sa len zabaliť do deky a pri voňavom čaji začítať do obľúbenej knižky. Veľmi sa mi zapáčil nápad s ťažkými zatemňujúcimi závesmi a výraznými tapetami s kvetinovým vzorom – to je presne ono, toto dodá izbe štýl Tary.  A tak isto rôznorodé vázičky, človeka by to ani nenapadlo, že jeden kvietok nie je dosť 🙂  Scarlett sa naozaj veľa prechádzala v ich krásnej záhrade. Keď mi oči od knižky odbehnú ku kvietkom , mám chuť ich pohladiť a rozprávať sa s nimi, o tom, čo práve čítam.”

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Predstavujete si v čítacom kútiku hojdacie kreslo? Prečítajte si príbeh Borky, v ktorom hrá hlavnú rolu húpacie kreslo starej mamy.

Nakuknite do kategórie Romantická duša – kde je viac takýchto príbehov.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde produkty predávajú
obývačka – www.william-morris.co.uk