U babičky na verande – hojdacie kreslá

spomienka na babicku

Možno sa občas tiež zasnívate, aké to bolo, keď tu ešte bola vaša babička a dedko. Vždy keď navarí paradajkovú polievku, spomenie si Borka na svoju babičku a dedka, prázdniny u nich. Vybavuje si vôňu kuchyne, bublá tam hríbovica alebo paradajková… Sedávala v mäkkom kresle v kúte, čítala staručké knihy, čo kedysi patrili jej mame, murovaný dom bol aj uprostred leta príjemne chladný. Dedko sa usadil s kocúrom na kolenách v hojdacom kresle, a kyvkajúc sa pomaly zadriemkal.

ČO BORKA POTREBUJE?

Borka by chcela hojdacie kreslo. Aby jej pripomínalo príjemnú pomalú atmosféru z domu jej starých rodičov. Kocúra už má, túži s ním sedieť v húpacom kresle, kyvkať sa, škrabkať ho po chrbátiku a počúvať jeho spokojné pradenie. Zastaviť čas, vrátiť čas.

ODPORÚČAME HOJDACIE KRESLÁ

Doprajte si odpočinok v kresle Relax Dub. Hodí sa do každého interiéru. Kreslo je z masívneho dreva.  Farebné prevedenie: dub + operadlo a sedák výplet z prútia. Rozmery 92 x 53,5 x 94 cm.  Nosnosť: 90 kg. Dodávané v demonte.

11001220

Húpacie kreslo Relax dub, hojdacie kreslo s ratanovým výpletom

[maxbutton id=”30″]

Doprajte si odpočinok v kresle Relax Aviz. Hodí sa do každého interiéru. Kreslo je z masívneho dreva.  Farebné prevedenie: jelša s kvetinovým látkovým čalúnením. Rozmery 91 x 53 x 96 cm.  Nosnosť: 90 kg. Dodávané v demonte.

11023083

Húpacie kreslo Relax Aviz, hojdacie kreslo s kvetovaným čalúnením

[maxbutton id=”31″]

Hojdacie kreslo – Halmar – BEN s vlastným štýlom bude špecifickým kusom nábytku. Kreslo je kombinivané: chrómová oceľ + syntetický ratan + plast.   Rozmery 97 x 55 x 99 cm.  Nosnosť: 110 kg.

Halmar_Kresla_BEN

Húpacie kreslo Halmar Ben, hojdacie kreslo z umelého ratanu

[maxbutton id=”32″]

 

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=12 position=center]

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

spomienka-na-babicku-a-dedk

“Babička a dedko sú moje každoročné prázdniny. Babička vyháňala kocúra z domu metlou, zato dedo si ho aj tak privliekol dnu a chrapkal s ním na kolenách v hojdacom kresle. Sem tam sa aj poharkali, ale s láskou 🙂 Chcem mať kúsok tej atmosféry stále pri sebe, hoci ich už niet. Nabíja ma to pocitom, že kamsi patrím, že viem, kde sú moje korene, že nemusím byť za každú cenu moderná a prvá vo všetkom, na čo siahnem. ”

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Prečítajte si náš príbeh o túžbe po čítacom kútiku  – Janka je romantická duša, hľadá atmosféru z knihy Odviate vetrom.

Nakuknite do kategórie Romantická duša – kde je viac takýchto príbehov.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú
čiernobiele foto verandy – www.karenandrews.com.au/