Záhradná párty? Romantický záhradný altánok 3×3 m takmer na počkanie!

Chystáte letnú rodinnú oslavu v záhrade. Rozhodujete sa, ako zabezpečíte tieň nad záhradným sedením. Slnečník alebo skladací záhradný altánok?

Záhradný altánok, záhradný prístrešok je skvelý pomocník pri oslave, či nedeľnom obede v záhrade, keď sa stretnú viaceré generácie, rodičia a deti a ich deti. Viem si ho predstaviť aj ako lacnejšie riešenie tienenia nad terasovým záhradným sedením. Výborne poslúži ako zatienenie pred slnkom, naimpregnovaný odolá dažďovej prehánke.

ODPORÚČAME ZÁHRADNÉ ALTÁNKY

Happy Green Altánok Steel II s rozmermi (dĺžka x šírka x výška) 3 x 3 x 2,5 m poskytuje ochranu pred slnkom na malej záhradnej oslave alebo posedení s rodinou, priateľmi. Tento záhradný prístrešok má kvalitnú kovovú konštrukciu a dvojitú strechu z polyesteru béžovej farby, ktorá je vďaka impregnácii odolná voči dažďovým prehánkam.

Happy Green Altánok Steel IIHappy Green Altánok Steel II s rozmermi 3 x 3 x 2,5 m,
kovové stĺpiky, impregnovaná polyesterová strieška

[maxbutton id=”46″]

Happy Green Altánok Kentucky Beige s rozmermi 3 x 3 x 2,5 m  (dĺžka x šírka x výška)  ochráni pred slnkom. Má kvalitnú kovovú konštrukciu, strecha z polyesteru béžovej farby odpudzuje vodu, nie je však nepremokavá.

Happy Green Altánok Kentucky Beige

Happy Green Altánok Kentucky Beige s rozmermi 3 x 3 x 2,5 m
kovová konštrukcia, polyesterová strieška

[maxbutton id=”47″]

V-Garden VEGAS De Luxe s rozmermi 3 x 3 x 2,5 m poslúži ako zatienenie pred slnkom, oceníte ho aj pri letných dáždikoch. Bude sa hodiť aj moskytiéra, ktorou je vybavená každá bočná strana tohoto záhradného prístrešku – chráni pred dotierajúcim hmyzom.  Altánok je vyrobený z pevných oceľových profilov, čo mu  zaručuje  odolnosť proti vetru.

V-Garden VEGAS De Luxe

V-Garden VEGAS De Luxe s rozmermi 3 x 3 x 2,5 m
kovová konštrukcia, polyesterová strieška, moskytiéra

[maxbutton id=”48″]

ROZMÝŠĽAJTE 2 KROKY DOPREDU

Steny altánkov môžete dekorovať živými kvetmi, kvety dodajú romantický ráz. Možno by sa hodili i závesné kvetináče.

[supsystic-gallery id=17]

Kliknite na obrázok, zistíte
kde si môžete vybrať závesné kvetináče.

Ak chystáte večernú párty,  ako dokonalého hostiteľa vás asi trápi ako sa ubrániť dotieravému hmyzu. Sú letá, keď komáre nie sú a sú letá, keď sa ich vyrojí veľa aj v záhradách. Čiastočne môže pomôcť moskytiéra alebo repelentné sviečky, či bambusové fakle, ktoré možno naplniť repelentným olejom proti komárom a inému lietajúcemu hmyzu.

[supsystic-gallery id=18]

Len smelo kliknite, dozviete sa, kde majú…

Ak chcete posilniť nepremokavosť striešky na 100%, odporúčame nano prípravky na impregnáciu textilu alebo technických tkanín. Určite ste už videli video s topánkami, na ktoré bola použitá nanotechnológia Ultra Ever Dry – naimpregnovaná koža nepremokne, nešpiní sa, nano ochrana spôsobuje, že suché ani vlhké nečistoty neprenikajú do vnútra látky, textilu alebo kože. Naimpregnovať môžete striešku altánku, párty stan, zhradný prístrešok, ale aj záhradné obrusy a podsedáky. Podrobnejší popis vlastností a nanášania nanotechnológií na textil alebo nanotechnológií na technické tkaniny nájdete u predajcu.

lotus effect

ĎALŠIE ČLÁNKY SO ZÁHRADNOU TÉMOU?

Ak hľadáte ratanové sedenie na terasu alebo záhradné sedenie z umelého ratanu, máme pre vás príbeh Alenky a Michala, ktorý zariaďujú novú terasu. Prípadne nakuknite do kategórie Záhrada, veranda, balkón alebo kategórie Letný leňoch s tipmi pre balkóny a záhrady.

Ak sa rozhodujete o kvalite nábytku (nielen do interiéeru, ale aj do záhrady)  veľmi nápomocný môže byť článok o materiáloch, z ktorých sa nábytok vyrába – nekupujte mačku vo vreci, článok je priamo z blogu predajcu.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

Zdroj obrázkov:
Úvodný obrázok – interior-designs-idea.blogspot.skAltánky – eshop predajcu