Záhradné kreslá pre pokojné letné chvíle

zena-v-zahrade

Ľubka je už v dôchodkovom veku, no je stále veľmi aktívna. Jej najväčším koníčkom je záhrada – pestovanie zeleniny a ovocia, zaváranie džemov a kompótov, zeleniny, kečupu. Záhradku má upravenú, starostlivo vypletú, je pastvou pre oči i dušu.

ČO ĽUBKA POTREBUJE?

Ak počasie dovolí, žije v záhrade. Víta v nej rodinné návštevy, pozýva kamarátov – servíruje víkendové obedy, organizuje grilovačky. Alebo sa chce len tak kochať pohľadom na svoje kvietky. Preto hľadá pohodlné záhradné kreslá alebo lavice a tiež stolík, možno hojdačku, možno sieť na leňošenie…

ODPORÚČAME ZÁHRADNÉ KRESLÁ

Záhradná stolička Doppler Mondsee má elegantný dizajn. Na nehrdzavejúcej pozinkovanej konštrukcii čiernej farby sa vyníma pekné agátové drevo. Vďaka použitým materiálom je stolička pevná a stabilná. Navyše sa dá ľahko skladovať, kedže jej konštrukcia je skladacia.Doppler_Stolicky_Mondsee_mitLehne

Záhradná stolička Doppler Mondsee,
nehrdzavejúca stolička do záhrady s pozinkovanou konštrukciou

[maxbutton id=”4″]

Záhradné kreslo Hecht Weekend je vyrobené z tvrdého tropického dreva meranti. Vhodné je pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom možno používať v exteriéri.

88288_Weekend_set_stolicka

Záhradné kreslo Hecht Weekend,
kreslo do záhrady z tropického dreva meranti

[maxbutton id=”5″]

Záhradná stolička Doppler Wörthersee klasického dizajnu je z prírodného materiálu a preto sa dokonale hodí do Vašej záhrady. Je stabilná a vyrobená z kvalitnej severskej borovice. Drevo je následne 2x lazúrované. Použité kovové spoje a kovanie je nehrdzavejúce. Pohodlie pri sedení zabezpečuje tvarovaná sedacia plocha, podrúčky a polohovateľné operadlo.

Doppler_Stolicky_Worthersee_Klappsessel

Záhradná stolička Doppler Wörthersee,
drevená stolička do záhrady

[maxbutton id=”6″]

AKÉ DOPLNKY ODPORÚČAME

Smelo si kliknite…

[supsystic-gallery id=2 position=center]

  • Prestieranie a riad tón v tóne, s jej obľúbenými ružami.
  • Pohodlie doplnia mäkučké podsedáky.
  • Večer, keď zájde slniečko – komáre odplaší repelentná sviečka, svetielka blikajú v závesnom svietniku.
  • Záhradku oživia keramické sošky alebo hmyzí domček.
  • Záhradkárka sleduje, kedy na jar prilietajú vtáky, aj kedy na jeseň odietajú. Na zimu stavia kŕmidlá a chystá zásoby slnečnice a lojových guľôčiek.
  • Niekedy sa z nej stáva ornitologička – neodmysliteľnou výbavou je ďalekohľad na pozorovanie vtákov na nebi, či v korunách stromov a atlas vtákov.

SPOKOJNOSŤ S NÁVRHOM?

zahradkarka

“Podľa hodnotení od predošlých kupujúcich v obchode  sú to kreslá, ktoré plne vyhovujú mojej predstave – odolajú dažďu aj pálivému letnému slnku. S mužom sme už na dôchodku a milujeme záhradkárčenie. Prekvapilo ma, ako ste trafili ďalekohľad – pretože môj muž skutočne z lehátka sleduje ďalekohľadom vtáky, no hlavne prelietavajúce lietadlá, bývame totiž  10 km od  letiska… “

CHCETE  ČLÁNKY S PODOBNOU TÉMOU?

Ak hľadáte ratanové sedenie na terasu alebo záhradné sedenie z umelého ratanu, máme pre vás príbeh Alenky a Michala, ktorý zariaďujú novú terasu. Prípadne nakuknite do kategórie Záhrada, veranda, balkón alebo kategórie Letný leňoch s tipmi pre balkóny a záhrady.

Ak sa rozhodujete o kvalite nábytku (nielen do interiéeru, ale aj do záhrady)  veľmi nápomocný môže byť článok o materiáloch, z ktorých sa nábytok vyrába – nekupujte mačku vo vreci, článok je priamo z blogu predajcu.

NAKUPUJTE SO ZĽAVAMI!

Zaujali Vás naše stránky, páčia sa Vám naše odporúčania?  Chcete byť informovaný o akciách, zľavách a výpredajoch na weboch, z ktorých čerpáme produkty?  Prihláste sa na odber noviniek v našom ” Akcie a zľavy” newsletteri.

Novinky môžete sledovať aj na našej Facebook stránke.

 

 

 

Zdroje obrázkov:
produktové foto z eshopov, kde  produkty predávajú
záhrada – pixbay.com